Допоможіть зібрати кошти на інсулінову помпу для синочка. объявления украины сайты доски объявлений украины без регистрации киев Объявления Украины
бесплатные

Допоможіть зібрати кошти на інсулінову помпу для синочка.
17.06.17
Вкінці лютого ми дізналися про страшну новину у нашого маленького двохрічного синочка виявили цукровий діабет 1 типу. Єдиним засобом лікування є інсулінотерапія, але і тут не все просто. Показники глюкози в крові постійно коливаються від низького до високого. Ми уже двічі лежали у лікарні, змінювали інсуліни, але позитивних результатів це не принесло. Високі показники глюкози шкідливо впливають на здоров’я дитини. Єдиним варіантом для щасливого дитинства і нормалізації показників глюкози є придбання інсулінової помпи, яка коштує 60 тисяч гривень. Нажаль ми не маємо таких коштів.
Дуже прошу Вашої допомоги. Подаруйте дитині щасливе дитинство Хай Бог подасть здоров’я Вам та Вашій сім’ї.
Номер карти Приватбанк 4149497864366820


Юлія Волошановська
Каменец-Подольский
+380961091686
uvolosanovskaa@gmail.com
№ бесплатного объявления:40230

Бесплатные объявления украина, продажа на сайте объявлений украины
сайт доска (доски) - бесплатные объявления украина - киев, чернигов, запорожье, донецк, одесса, херсон, сумы, ровно, черновцы, винница, львов, луцк, ужгород, севастополь, черкассы, полтава, житомир, кировоград, хмельницкий, тернополь, ивано-франковск, днепропетровск, луганск, николаев, харьков, крым и др. города.